V bytě převrácené věci, v posteli kámen, v ložnicích kamery, výhrůžky vraždou od BIS,...

 

Zasláno Sobotkovi, Babišovi, Bělobrádkovi, osobně řídí bisáky, holedbají se „politickou odpovědností“,
tak se ptám, co udělali aby zastavili svinstvo v silové organizaci, za které zodpovídají,
ale už vidím že odpověď  nepřichází, že poctivá ani  nepřijde.

 

Vyhrožovali mi vraždou, výslovně na ulici, likvidací, vaši příslušníci BIS. To je ta "demokracie". Smrdí tady dlouho, a při rozsahu operace je jasné že o tom víte.

Teď jsem našel v posteli kámen, jako součást dlouhodobého koloritu. Že by ten šutr někomu „vypadl z ledvin“? Nebo kameny „padají lidem ze srdce, zhmotňují se ideje“? Nebo „lidem padají z hlavy zkamenělé závity, jelikož jsou staří jako fosílie“?  :-]
Do bytu chodím jen já, právě že jenom já, jelikož v bytě smrdí fízlové z BIS. Kámen do postele strčil fízl z BIS. Asi abych měl „tvrdší spaní na tvrdým.“

Jednu dobu, pokaždé když jsem v posteli stáhnul textil, přesně v ten okamžik houkl sirénou fízl zpoza rohu, způsobem vyhrazeným jen aby se přihlásil. První den to mohla být náhoda, druhý den už ne, a po opakování třetí den je ocelová jistota, že v ložnici je cizí kamera. Za těmi štěnicemi lozí fízlové do bytů (a úchylní „srandisté“ strkají kameny do postelí): lozí aby seřídili kamery, napíchané do ložnic lidí, do omítky vedle kabelů elektrického rozvodu.
Když u monitorů povalující se voyeři z tajné služby nevidí všechno co potřebují při slintání, „když se sledované objekty dostanou mimo záběr kamer fízlů, do slepého místa, tak fízl kamenem podloží aktéry, aby byli výš v záběru.“ :-/

Kamarádka ironicky poznamenala: „možná byl ten kámen zahřátý, jako se strkaly kameny pod duchnu ve středověku.“ Zahřátí jsou úchylové z BIS. V opakování středověkého teroru, jelikož z něj není kam utéct, kvůli vaší vládě.

Jak jsou na tom u vás? Vám do ložnice zatím nehoukají, pokaždé když stáhnete textil? Jak se fízlům líbí kopulace vaší manželky, pochvalují si vaše amatérské porno, když jste jim dali volnou ruku? Vás zatím nepodkládají kamenem, abyste byli výš na monitoru? Nesmutněte, není všem dnům konec, to až za pár dní. Fízlové ujíždí na tvrdším videu, tak přidávají šutry k lidem před kamerami v "soukromých" postelích.

Věci v bytě převrátili naštorc, tajní tupouni ví že jim nemůžu sám nic dokázat.

Další kameru strčil špicl do obrazovky počítače nebo blízkého okolí, k pozorování co přesně člověk čte a jeho emocionálního výrazu jak to hodnotí, jestli se mu dotyčná věc líbí, považuje ji za zajímavou, slibnou, výnosnou, technologii, strategii,... Kvůli tomu to celé dělali.
Přes malware v počítači zaznamenávají psané poznámky, soukromé analýzy, soukromé návrhy řešení, o ty šlo, ty vykrádali špiclové. Banda zločinců, schovávající se formálně za „protiextremistickou/protiteroristickou“ operaci, lživou záminku. Ve skutečnosti jde o obyčejné zlodějské svinstvo, mimořádně výnosné. Na to paraziti u moci slyší, z toho jsou placení, z toho co nám kradou.


A při tom zničili člověka, který ty hodnoty vytvořil, mimo jiné vám všem zachránil krky (ačkoli někteří netuší o co šlo a překračuje to rozsah jejich dosavadních znalostí).

Nakonec, když jsem si začal psát poznámky o podstatě podvodů "vyvolených", což se krajně nehodilo fízlovým mocenským vazbám v zákulisí, zorganizoval zástup nadávajících šmejdů přímo na ulici v hojném počtu, potvrzený BIS, že to jde od nich, myslí to vážně. Potvrdil výslovné výhrůžky vraždou, likvidací, pokud budu pokračovat v hledání podvodů. Vy víte, kdo jsem, jak to začalo, a které skupině známé agresivitou řekne některý z těch zmetků, přesně tak aranžovali vzkaz že mne nechají zabít, výslovný, jasně a dvakrát potvrzený.

Svérázná „odměna“, možná bude jednou trochu známá, i s aktéry. Jmény bisáků jen některých, zato jmény zúčastněných politiků ano.
Aspoň u jedné věci si na vaše jména, vy natřásající se politici, vůbec kdy vzpomenou lidé.

I jiným lidem zasahují fízlové do života, pouštěním informací.
Před pár dny, když jsem koncipoval text o tom svinstvu, v představě že se dovolám nějaké ochrany ze strany politického vedení státu,
fízl počkal až vyjedu a před domem aranžoval scénku, přisvědčuje názoru dělníků, vašich údajných voličů, že jste „sopel“,
a že si s váma vytřel pr....
Fízl s předsedou vlády. Také způsob „bezpečnostní informační služby“.

Ponechal jste ke zločinům státní krytí, ačkoli jste o té zkurvené prasárně věděl, pane premiére/ministře.
Jen když se mi podařilo zaujmout pár lidí varováním (byť jsem nemohl říct naplno jak se věci mají, abyste mne nezavřeli, jak fízl opakovaně vyhrožoval), mlžil jste navenek zřízením nezávislé vyšetřovací komise s možností nakouknout do živých svazků, ale jakmile se vlna zneklidnění přelila, všichni se soustředili na jiné kauzy, okamžitě jste to zrušil.
Nechal jste vykrást člověka, který původním Evropanům zachránil krky, toho jste nechal zničit.
Je evidentní, že část příběhu znáte z dřívějšího textu. Jen dodávám, co bylo jasné každému, kdo ho četl: „Zahrádka“ jsem já, a nebyla to žádná pohádka.

Stačí se zeptat na řidiče 8b15629, ten do mne dokonce najel autem, uprostřed prázdné ulice, viděl mne zdaleka, motal se okolo pořád. Boss BIS ve městě, cca 55 let. Zvlášť křivá svině, něco mezi Dzeržinským a šéfem gestapa, stačí až získá ještě trochu moci. Odposlechy, dotírání, výhrůžky, včetně výhrůžek zavřením a nakonec vraždou... Jak si vysvětlujete takové zásahy do žití? V podstatě demolovaného.

To byla vaše „odměna“ za záchranu civilizace, původního obyvatelstva: odposlechy úplně každého slova, které člověk řekl, komukoli. Fízlové přilepení všude kamkoli člověk jel, každou vteřinu i v bytě. Soukromí zničené způsobem, který nedokážete připustit ani v úvaze, a ona je to skutečnost, na blití. Některé děje byly tak odporné svinstvo, že se nedají ani napsat, aby neposloužily ke znevěrohodnění z vaší strany.
Jen jedna z drobnějších sviňáren: až taky přijdete „domů“ a najdete věci postavené na štorc (když jste se je před odchodem z bytu pokusil schovat pod hromadu papírů bleskovým kmitnutím ruky), vytažené a postavené naštorc jen aby fízl předvedl že vidí každý váš pohyb, i ruky atd., nemáte úniku a musíte se podřídit i s životem zničeným fízlama, hubu držet, užijete si nepatrnou ukázku z toho co se tu děje po celé roky, i teď. To ostatní bylo horší. Roky prožité v hoři a utrpení.
Když už jste obětovali mne (pamatuji ten vzkaz "někoho jsme museli obětovat pro demokracii", potentáti a lampasáci vždy obětují jiné, ty dole, co doplácejí na lenost a neschopnost potentátů), až dojde i na vás, hlavně pak nekňučte v médiích, že jsem vás "nevaroval". Nic jste neudělali, místo správy státu jste nechali utopit člověka.

  Děkuji, tisíckrát  děkuji, až k zemi se poníženě  klaní praskající medvědí hřbet, jen pořád nevím, co nepoctivého jsem udělal.
Právě že nic nepoctivého, na rozdíl od vás, establishmentu.
Jen jsem pomohl ostatním lidem. Nekradl a byl trochu schopnější, žel právě to přitáhlo špicly: těží z práce jiných lidí, kradou, mimořádné zisky... Mimořádné zisky přitahují zločin.
A když nemám mocenské konexe, tak jste mne nechali v prackách tlupy úchylných kreténů, vaší tajné „služby“, na hraní, jako polomrtvou myš.

Zatímco jste se během těch let pokoušeli opakovaně přivést svět do katastrofy. Tuposti establishmentu už se příště nepostavím, a vy víte o co na začátku šlo, třeba r. 2012, i později, opakovaně, jenže teď bude po vašem, nikdo už se nepostaví proti  tak jako dřív. Všechno už bude úplně ve vašich rukách, už beze slova varování,  nehodlám prorokům hlavy plést.Tentokrát se vaším vlastním úsilím utopíte vy, tak jak jste nechali utopit mne. Budete potřebovat mnoho štěstí, opravdu mnoho. Jsem zvědav, kde ho vezmete. Ode mne už ne.

Pochybuji, že někde koupíte tolik štěstí, abyste se zachránili před důsledky vašeho vlastního jednání, povedete to zase do hnoje, jako už tolikrát.
Stačí vylosovat vnitrostátní ukázku: právě jste nechali ukrást našich 200 MILIARD přes intervence státní banky, podlomení koruny, k ničemu, kolosální omyl. Vykradení státní banky, v iluzivní víře že znehodnocení peněz pomůže závislé luze, vašim neschopným voličům. Ještě ke všemu vadným postupem, který nemohl naplnit ani vaše chybné záměry. Inflace, znehodnocení peněz (za to byla ve středověku šibenice, penězokazci, od vyvoleného Singera po Babiše), bubliny nemovitostního trhu před prasknutím, chybné alokace, výsledky práce zmařené... Diletanti.
Proti opakovaným varováním a předpovědím, které se vyplnily do každého písmene, roky předem.
Nechali jste legálně ukrást našich 200 miliard, do kapes vychytralé skupiny "vyvolených" rozvracející Evropu. Teď má rozvracení Evropy z čeho financovat.  Výbordelně. Tohle jste udělali po svém.

Nebo zmínit Turecko, zájmy a vazby USA rozpoznány okamžitě při prvních záběrech tanků na náměstích, vojenský puč nařízený REXem stupidusem Obamou, přikázal vraždu Erdogana, demokraticky zvoleného prezidenta státu NATO a poslanců (!). Čili držte brázdu, nebo se budete bát tako Erdogan, když se ho pokusil podříznout Obama, "demokratický přítel". Zničil obranu jihovýchodu Evropy (namáhavě a dlouho vypracovávanou), zničil podle nesmyslného návrhu šéfa CIA, psychopata Brennana, zbytečně pozabíjel stovky lidí, stovky nevinných lidí jen v tom jednom případu, poslali tisíce vlastních lidí do mučíren – a sami se šli usmívat na bankety, na  soukromé pláže miliardářů s ubohým vkusem. Tihle kšeftmamoni vždy znají  správný slovo jak oblbnout voliče, zákazníky, ovečky,...


Podrobnější rozbor souvislostí a důsledků puče na stránce zde, i s prognózami, které se vyplňují do posledního písmene.

Tady mezitím proběhly roky zvláštní „péče“ BIS, kamery v bytě, s výslednou terminací genů, pomalá forma likvidace, akorát při ní nestříká krev až na ulici, za vaší vlády. Věděl jste o tom. Co jste proti tomu udělal? Nic.
Vůbec nic.

Když jsem dotírání a výhrůžky vraždou od BIS oznámil na policii, vyšetřovateli který pochopil že je to realita, byl osobně nezávislý a měl vůli věc vyšetřit i proti BIS, zmizel z případu i z oddělení, věc byla uklizena do archivu.

Teprve a jen když jsem dokázal, že fízl hraje vlastní mocenskou hru která se zásadně dotýká vaší moci, vyměnili jste vrchního bosse BIS, kvůli vašim osobním mocenským zájmům, kterých se dotknul. Jen kvůli vašim osobním mocenským zájmům.
Věděli jste o svinstvu fízlů, znovu jste slíbili vyšetřovací komisi, znovu jste slib nesplnili.

Ponechám stranou desítky dalších souvislostí a zeptám se jednoduchou otázkou:
kde je ta komise, kterou jste opakovaně slíbili k vyšetření činnosti BIS ?
Co jste udělal, aby se zlodějina a zločiny BIS, porušení všech práv člověka (kterými máváte v propagandě a přitom je v zákulisí pošlapáváte) až po hranici fyzického konce, aby se vyšetřily? Nic.
CO JSTE PROTI TOMU UDĚLAL?

Počkám týden na odpověď, pak nezbude než postupně zveřejnit, co se dělo celé ty roky, s patřičným komentářem, teď už je fukk co bude.
Je jasné, že ti šmejdi z BIS budou obtěžovat dál, ale já aspoň něco udělám, ačkoli mám nulové možnosti, na rozdíl od politiků, všemocných – a třepajících se jako sulc, že na zkorumpované partajníky vytáhne kompromitující materiály fízl. Takoví vedou mocenský aparát, směšný stát.

2017/7/2Za některými narážkami v textu jsou připojeny odkazy na písničky, hezké na poslech, vyplatí se do nich ťuknout.Během měsíce sem připojím originál příběhu Zahrádky, potěší když znovu nahlédnete,
zkusím i do jeho textu doplnit odkazy na písničky, pokud po takové době rozpoznám skryté narážky. 

 

 

 

 

 

 

 

V bytě převrácené věci, v posteli kámen,
v ložnicích kamery, výhrůžky vraždou od BIS,...